فلفل دلمه بازار یونجه بوقلمون قیمت گوشت منجمد در بازار

فلفل دلمه: بازار یونجه بوقلمون قیمت گوشت منجمد در بازار اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت گوشت در بازار

گت بلاگز وب‌گردی فرار دختر جوان از منزل جهت استخدام با آگهی تلگرامی

دختر جوانی که با دیدن آگهی استخدام در یک کانال تلگرامی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده و به وسیله یک مرد به خارج از شهر برده‌ شده‌ بود، با شکایت پدرش بازد

فرار دختر جوان از منزل جهت استخدام با آگهی تلگرامی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ هفته گذشته مرد میان‌سالی به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه و بعد از طرح شکایتی از ناپدید‌شدن دخترش خبر داد. او به بازپرس مرشدلو گفت: دخترم از شهرستان جهت کار به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و بعد از آن از او خبری ندارم.
با شکایت مرد میان‌سال تحقیقات شروع و در بررسی‌های کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص شد دختر جوان بعد از آمدن به پایتخت کشور عزیزمان ایران به یک شرکت واردات و صادرات رفته هست. به‌این‌ترتیب مدیر شرکت به دادسرا احضار شد. مرد جوان به بازپرس جنایی گفت: مدتی قبل در گروه تلگرامی آگهی نظافتچی داده بودم. افراد زیادی در‌این‌باره تماس گرفتند و در میان آنها دختری به نام سمیرا بود. او از پرسشها مالی‌اش و نیاز شدید به کار گفت و من هم به او گفتم به شرکت بیاید تا در‌این‌باره با هم صحبت کنیم؛ ولی زمانی که سمیرا را دیدم، متوجه سن پایین او شدم، گفتم این کار جهت او مناسب نیست. هنگامی که سمیرا پاسخ منفی من را شنید، خیلی ناراحت شد. من هم جهت اینکه توانسته باشم کاری جهت او انجام بدهم، به یکی از دوستانم به نام بابک معرفی‌اش کردم.

عبارات مهم : ایران
با بیانات مرد جوان، دوست او شناسایی و در بررسی‌ها مشخص شد به همراه دختر جوان پایتخت کشور عزیزمان ایران را ترک کرده و به یکی از شهرهای اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته‌اند.
به‌این‌ترتیب مأموران راهی شهرستان مد نظر شده است و بابک دستگیر شد. دختر جوان و مرد بازداشت‌شده جهت تحقیقات به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند. بابک به بازپرس جنایی گفت: زمانی که دوستم سمیرا را به من معرفی کرد، تصمیم گرفتم از او در شرکتی که خارج پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتیم، کمک بگیرم؛ به‌همین‌دلیل جهت دیدن شرکت به خارج از شهر رفتیم که بازداشت شدم. من با سمیرا رابطه‌ای ندارم و او فقط جهت من کار می‌کرد.
بررسی‌ها جهت مشخص‌شدن اینکه دختر جوان آیا به وسیله این مرد از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شده است و در این مدت چه می‌کرده ‌است، ادامه دارد.

منبع:شرق

انتهای پیام/

فرار دختر جوان از منزل جهت استخدام با آگهی تلگرامی

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | آگهی تلگرامی | استخدام | اخبار حوادث | دختر جوان | فرار از خانه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog