فلفل دلمه بازار یونجه بوقلمون قیمت گوشت منجمد در بازار

فلفل دلمه: بازار یونجه بوقلمون قیمت گوشت منجمد در بازار اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت گوشت در بازار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری لغو کنسرت «لرد» در حمایت از مردم فلسطین

خواننده جوان نیوزیلندی که در اعتراض به سیاست‌های رژیم صهیونیستی برنامه کنسرتش در تل‌آویو را لغو کرده با فشارهایی جهت عوض کردن تصمیمش روبه‌رو است.

لغو کنسرت «لرد» در حمایت از مردم فلسطین

لغو کنسرت «لرد» در حمایت از مردم فلسطین

عبارات مهم : سیاست

خواننده جوان نیوزیلندی که در اعتراض به سیاست های رژیم صهیونیستی برنامه کنسرتش در تل آویو را لغو کرده با فشارهایی جهت عوض کردن تصمیمش روبه رو است.

به گزارش جام جم آنلاین، «لرد» هنرمند جوانی که قرار بود ۵ ژوئن در تل آویو کنسرت اجرا کند در پاسخ به فراخوان مردم و بازیگران و صورت های معروف جهت بایکوت رژیم صهیونیستی اجرای کنسرتش را لغو کرد.

این خواننده با صدور بیانیه ای اعلام کرد با در نظرگرفتن این که شمار زیادی نامه و خبر دریافت کرده که از وی خواسته اند جهت همراهی با مردم فلسطین این کنسرت را لغو کند، به این نتیجه رسیده است که عالی ترین تصمیم همین است.

این در حالی است که بعضی صورت ها نیز تلاش دارند تا وی را از این تصمیم منصرف کنند. رزن بار بازیگر و کمدین آمریکایی از صورت هایی است که این تصمیم لرد را غلط خوانده و خواستار تجدیدنظر در آن شده است است.

لرد جهت معرفی آلبومی به نام «ملودرام» که به عنوان عالی ترین آلبوم از سوی رای دهندگان جوایز گرمی نامزد دریافت جایزه شده، مجموعه کنسرت هایی به همین نام را برنامه ریزی کرده و توری جهانی را پیش روی دارد.

لرد در پاسخ به نامه ای سرگشاده که از او خواسته شده است بود از آنجا که سرزمین مردم فلسطین به وسیله رژیم صهیونیستی اشغال شده است در آنجا برنامه اجرا نکند، کنسرتش را لغو کرد.

این ماجرا از پنجشنبه پیش شروع شد که ستاره ۲۱ ساله موسیقی پاپ در صفحه توییتر خود اعلام کرد در حال بررسی تمام گزینه ها جهت گرفتن تصمیم درست در این باره است.

نامه سرگشاده دو زن نیوزیلندی فلسطینی و یهودی به اخذ این تصمیم کمک کرد. این دو شهروند نیوزیلند در نامه خود اشاره کردند که امروز میلیون ها انسان علیه سیاست های اسراییل ایستاده اند؛ سیاست هایی که به معنی ظلم، پاکسازی قومی، نقض حقوق بشر و آپارتاید است.

آنها در نامه خود به موثر بودن این تحریم ها در آخر دادن به آپارتاید در آفریقای جنوبی اشاره کردند و از وی درخواست کردند تا با اخذ این تصمصیم روح آزادی خواهانه نیوزیلند را به دنیا نشان دهد.

راجر واترز و کن لوچ از جمله اشخاص برجسته ای هستند که در کنار ده ها هنرمند دیگر، پیشتر به این درخواست عمل کردند.

لغو کنسرت «لرد» در حمایت از مردم فلسطین

واژه های کلیدی: سیاست | کنسرت | برنامه | فلسطین | اجرای کنسرت | برنامه ریزی | رژیم صهیونیستی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog